Dlouhá 97
261 01 Příbram
Lucie Illková
tel:777 559 841
Registry dlužníků
Centrální registr dlužníků České republiky (CERD)

Centrální registr dlužníků České republiky je největším národním i nadnárodním bankovním a nebankovním informačním systémem, který umožňuje vyhledávat nesplacené závazky osob a ekonomických subjektů. Zprostředkovává zobrazení údajů vedených v jednotlivých členských registrech státní správy, bankovních registrů, databází soukromých subjektů... Centrální registr dlužníků je informační systém, který umožňuje vyhledávat nesplacené závazky ekonomických subjektů registrovaných v České republice s napojením na registry v EU, USA a dalších zemích prostřednictvím mezinárodního Centrálního registru dlužníků CERD a jeho národních podsystémů BRKI a NRKI.
Bankovní registr klientských informací (BRKI)


Bankovní registr klientských informací je vzájemná výměna dat věřitelů o bonitě, důvěryhodnosti a platební morálce klientů členských bank. Tento registr byl založen roku 2002. BRKI je podsystém Centrálního registru dlužníků a mezinárodního systému CERD, který shromažduje pozitivní i negativní informace k prověřovanému subjektu za účelem získání uceleného obrazu klienta a jeho finančních toků ovlivňující jeho bonitu.

uživatelé BRKI:
Česká spořitelna Citibank

Československá obchodní banka Hypoteční banka

GE Money Bank BAWAG Bank CZ

HVB Bank Czech Republic HYPO stavební spořitelna

Komerční banka Volksbank CZ pobočka Česká republika

Živnostenská banka Oberbank AG pobočka Česká republika

Raiffeisenbank Českomoravská stavební spořitelna

eBanka Stavební spořitelna České spořitelny

Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka

Raiffeisen stavební spořitelna Modrá pyramida stavební spořitelna


Nebankovní registr klientských informací (NRKI)

Cílem Nebankovního registru klientských informací je vzájemná výměna dat věřitelů o bonitě, důvěryhodnosti a platební morálce klientů. Byl založen roku 2004. NRKI je podsystém Centrálního registru dlužníků a mezinárodního systému CERD, který shromažduje pozitivní i negativní informace k prověřovanému subjektu za účelem získání uceleného obrazu hospodaření klienta.

uživatelé NRKI:
ČSOB Leasing GE Money Auto

GE Money Multiservis CAC LEASING

Santander Consumer Finance ŠkoFIN,

s Autoleasing Leasing České spořitelny

Renault Leasing CZ D.S. Leasing Credium Toyota Financial Services Czech

PSA Finance Česká republika Autoúvěr

S MORAVA Leasing UNILEASING

D. S. Leasing Full service Agro leasing J. Hradec.


Registr dlužníků SOLUS


Sdružení SOLUS bylo zaregistrováno a zahájilo činnost v červnu 1999. SOLUS je zájmové sdružení právnických osob, jehož cílem je v rámci tzv. odpovědného úvěrování přispívat k prevenci předlužování klientů, k prevenci růstu počtu dlužníků v prodlení, přispívat ke zvyšování vymahatelnosti stávajících dluhů po splatnosti a snižovat potenciální finanční ztráty věřitelů. SOLUS vytváří dva negativní registry klientských informací, které shromažďují informace o klientech, kteří se dostali do problémů se splácením svých závazků u některého z členů sdružení SOLUS.
Jde o registr FO, do kterého jsou zařazovány fyzické osoby (spotřebitelé), a registr IČ, do kterého jsou zařazovány fyzické osoby podnikatelé a právnické osoby.

uživatelé SOLUS:
Beneficial Finance CCS

CETELEM COFIDIS Credium Českomoravská stavební spořitelna

Československá obchodní banka Český Triangl

ČSOB Leasing E.ON Česká republika

ESSOX Home Credit

HSBC Bank Komerční banka

Modrá pyramida stavební spořitelna PROFI CREDIT Czech

Raiffeisenbank Santander Consumer Finance a.s.

Autoleasing, a.s. Autoúvěr, a.s.

Telefónica O2 Czech Republic T-Mobile Czech Republic

UniCredit Bank Czech Republic UniCredit Leasing CZ

VB Leasing CZ VLTAVÍN leas

Vodafone Czech Republic
 

Pomůžeme vám vyřešit vaše dluhy a půjčky.

 

Proč využít naších služeb

Ve finanční sféře působí mnoho společností, které slibují oddlužení. Naše společnost má hned několik konkurenční výhod.
1. jsme ryze českou společností bez zahraničního kapitálu. Díky tomu si lépe uvědomuje specifika potřeb Čechů a oddlužení chápe v širším kontextu.
2. I přes svou relativně krátkou tradici se můžeme pochlubit tisíci spojenýmy klienty. Je to dáno tím, že zaměstnáváme jen zkušené odborníky s mnohaletými zkušenostmi.
3. Celý proces oddlužení je rozpracován do nejmenších detailů. Při práci využíváme svých moderních SW nástrojů, aplikací, osvědčených metod a postupů.
4. Fungujeme i jako pracovní agentura. Proto jsme schopni zajistit práci a tím i další příjmy pro své klienty. Mimo České republiky hledá zaměstnání i v zahraničí. Mezi oblíbené státy patří např. Švýcarsko.
5. Nabízíme svým klientům možnost spolupráce na různých pozicích. Výdělky záleží jen na aktivitě klienta a nejsou omezeny.
6. Máme vybudované kontakty u mnohých peněžních ústavů, a proto jsme schopni vyjednat lepší podmínky než samotná fyzická osoba.
Proto Vám můžeme zaručit, že celé oddlužení se rázem změní v „pouhou“ formalitu bez zbytečných stresů. Záleží jen na aktivitě a vůli klientů.